SZKOŁA DLA RODZICÓW w Gorlickim Ośrodku Interwencji Kryzysowej

Obraz Gerd Altmann z Pixabay

SZKOŁA DLA RODZICÓW prowadzona przez specjalistów GOIK, niezmiennie cieszy się powodzeniem wśród rodziców od początku istnienia Ośrodka tj. od 2019 roku. W tym czasie odbyło się 7 cykli warsztatów, które prowadzone były na terenie Ośrodka, a także po za nim, między innymi w Szkole Podstawowej w Śnietnicy.

Poniżej zamieszczamy opinie dotychczasowych uczestników warsztatów:

„Bardzo wartościowe warsztaty. Każdy rodzic powinien wziąć w nich udział. Dużo ćwiczeń praktycznych, które pomagają wcielić w życie zdobytą wiedzę”.

„Bardzo przyjemne warsztaty dla rodziców, pozwalające spojrzeć z innej perspektywy na codzienne sytuacje. Można poznać rozwiązania problemów, które pojawiają się w rodzicielstwie. Atmosfera jest miła, pełna szacunku i zrozumienia. Warto skorzystać z zajęć SZKOŁY DLA RODZICÓW ”.

„Poznaj swoje dziecko, poznaj siebie. Warto skorzystać z ciekawych zajęć, poruszających sfery naszego życia, te trudne, aby je umieć rozwiązywać, i te przyjemne aby zrozumieć i docenić jeszcze bardziej ”.

Mimo, że uważam się za dobrą mamę, pojawiłam się na zajęciach. Nie żałuję. Usystematyzowałam wiedzę. Nauczyłam się czegoś nowego. Polecam wszystkim rodzicom ”.

Warto brać udział w zajęciach, ponieważ są ciekawe i dają nam dużo wiedzy ”.

Cieszę się, że dowiedziałam się o szkole, zajęcia dużo mi rozjaśniły, myślę, że dzięki nim moje relacje z dzieckiem się polepszą. Nabyta wiedza z pewnością zaprocentuje w przyszłości ”.

Warto brać udział w zajęciach, ponieważ są ciekawe i dają nam dużo wiedzy ”.

„Zachęcam do wzięcia udziału w SZKOLE DLA RODZICÓW. To zdobywanie wiedzy na temat wychowania dzieci, spostrzeżeń, o których czasem nie mamy pojęcia w codziennym życiu rodzinnym. To naprawdę dobrze wykorzystany czas, współpracując w grupie z innymi rodzicami. Miła Kadra oraz wspaniała atmosfera”.

Paweł Sochacki

Skip to content